Trans-MediCall +48 888 451 888

Oferta

Firma Trans-MediCall powstała z myślą o osobach, które potrzebują rzetelnej pomocy w przedostaniu się z punktu A do punktu B. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy jest w stanie zrobić to samodzielnie, dlatego proponujemy usługi mające na celu ułatwienie tego procesu osobom chorym, które muszą dostać się na przeszczep, rehabilitację, dializę, ważny zabieg lub inne wskazane miejsce. Oferujemy transport medyczny w Warszawie i okolicach, przewozy krajowe między miastami i wsiami, a także na lotniczych trasach międzynarodowych oraz zabezpieczenie dla zorganizowanych imprez masowych. Przewozy sanitarne realizujemy przy pomocy nowoczesnych samochodów umożliwiających bezpieczną jazdę nawet na dłuższych trasach.

Przewozy chorych na terenie kraju i poza nim – jakie zlecenia realizujemy w Trans-MediCall?

Staramy się, aby każdy chory i osoba, która potrzebuje pomocy mogła skorzystać z przewozu sanitarnego do dowolnego miejsca – szpitala, placówki rehabilitacyjnej, a nawet banku czy teatru. Właśnie dlatego oferujemy szeroki zakres usługi, jaką jest transport sanitarny, umożliwiając skorzystanie z niego Pacjentom, którzy muszą przedostać się na przeszczepy, dializy lub w inne wskazane miejsca, a także pracownikom laboratoryjnym, którym zależy na przekazaniu próbek z badań do innej placówki leczniczej. Przewóz chorych na przeszczepy i rehabilitacje czy ważne okoliczności oraz lotniczy transport medyczny realizujemy w kraju i na trasach międzynarodowych zarówno samochodem, jak i lotniczymi środkami komunikacji.

Ochrona sanitarna na wydarzeniach masowych

Oferujemy również pomoc podczas imprez i innych wydarzeń, na których potrzebna jest obecność ratowników. Zapewniamy zabezpieczenie medyczne imprez na koncertach, targach, festynach lub dużych wydarzeniach masowych zarówno na świeżym powietrzu, jak i zamkniętej przestrzeni.

Świadczymy usługi

Charakteryzuje nas punktualność, rzetelność, niezawodność, elastyczność w działaniu.

Wojciech Kisielinski
ofirmie