Trans-MediCall +48 888 451 888

Przewóz osób dializowanych

W dzisiejszym społeczeństwie niewątpliwie opieka medyczna odgrywa kluczową rolę. Usługi związane z transportem medycznym nabierają więc coraz większego znaczenie. Przewóz osób dializowanych, które wymagają regularnych i niezbędnych zabiegów tego typu to właśnie jedna z usług, które może Ci zaoferować nasza firma z Warszawy. Kompleksowa opieka zdrowotnych to bowiem nasza pajsa – z oddaniem i profesjonalizmem chcemy bowiem nieść fachową pomoc w zakresie przewozów osób chorych.

Misja naszej firmy

Nasza firma swoje starania od zawsze kierowała ku zapewnieniu najwyższej jakości usług transportowych dla pacjentów dializowanych. Misją naszego przedsiębiorstwa jest umożliwienie takim osobom dostępu do bardzo potrzebnych zabiegów i badań w sposób bezpieczny, wygodny i w pełni profesjonalny. Wierzymy, że transport chorego na dializy nie powinien być tylko przeniesieniem z punktu A do punktu B, lecz integralnym elementem opieki zdrowotnej, który wpływa na komfort Pacjentów oraz ich ogólny stan zdrowia.

Flota i wyposażenie

Nasza flota pojazdów została specjalnie dostosowane do potrzeb przewożonych przez nas, dializowanych Pacjentów. Każdy pojazd jest więc wyposażony w zaawansowany sprzęt medyczny, zapewniający bezpieczeństwo i komfort podczas transportu. Specjalne fotele ułatwiają ergonomiczną pozycję, monitoring medyczny, dostęp do sprzętu awaryjnego oraz wszelkie inne elementy są dokładnie dostosowane do potrzeb Pacjentów. Przewóz osób na dializy w naszym wykonaniu to więc usługa profesjonalna i wygodna.

Jesteśmy zespołem specjalistów

Transport osób dializowanych to wymagająca usługa. Na szczęście nasi kierowcy i personel medyczny to wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają nie tylko odpowiednie umiejętności kierowania pojazdem, ale także potrzebną wiedzę oraz empatię wobec Pacjentów. Wszyscy nasi pracownicy świadczący usługi związane z transportem osób chorych na dializy są w tym zakresie przeszkoleni — mogą więc zapewnić pełne wsparcie oraz komfort podczas podróży. Dużą wagę przykładamy także do najwyższego poziomu bezpieczeństwa podczas wykonywania naszych usług, możemy powiedzieć, że jest to nasz priorytet.