Trans-MediCall +48 888 451 888

Transport osób niepełnosprawnych

Bezpieczeństwo, komfort oraz profesjonalizm. Właśnie te cechy są dla nas niezwykle ważne podczas świadczenia oferowanych przez nasze przedsiębiorstwo usług w Warszawie. Jedną z nich jest prywatny transport osób niepełnosprawnych. Naszą misją jest zapewnienie Pacjentom wyjątkowego standardu opieki oraz bezpieczeństwa i komfortu podczas podróży. Działamy na rynku prywatnego przewozu chorych od wielu lat, zdobywając w ten sposób zaufanie dzięki zaangażowaniu naszego zespołu oraz nowoczesnej flocie pojazdów w pełni dopasowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Profesjonalizm i doświadczenie

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w transporcie medycznym. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych kierowców i ratowników medycznych, którzy doskonale rozumieją potrzeby osób niepełnosprawnych. Jesteśmy przeszkoleni w zakresie obsługi różnych typów niepełnosprawności, a także zachowania w sytuacjach nagłych. Prywatny transport medyczny w naszym wykonaniu jest więc usługą profesjonalną.

Komfort i bezpieczeństwo

Pojazdy, którymi dysponujemy, zostały specjalnie przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych. Nasza flota obejmuje między innymi pojazdy typu van, wyposażone w platformy podnośnikowe, specjalne pasy oraz fotele zapewniające maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas podróży. Dbamy o każdy detal, aby nasi pasażerowie czuli się pewnie i wygodnie.

Indywidualne podejście to dla nas priorytet

Jesteśmy przekonani, że każda osoba niepełnosprawna zasługuje na indywidualne podejście. Nasza usługa prywatnego transportu osób niepełnosprawnych gwarantuje między innymi troskliwą opiekę. Dbamy o to, aby podróż przebiegła zgodnie z potrzebami oraz preferencjami naszych Klientów.

Elastyczność

Rozumiemy, że potrzeby naszych Klientów mogą się różnić. To dlatego oferujemy szeroki zakres usług transportowych dla osób niepełnosprawnych w tym między innymi przewóz do placówki rehabilitacyjnej czy innych miejsc medycznych. Możemy zaoferować indywidualnie dostosowany grafik podróży, uwzględniający potrzeby Pacjenta.